Váš nákupný košík je prázdny!

Štyri kľúče na plávanie s žralokmi

03/01/2019 0
San Jose Sharks Zranenia: Aj keď žraloky nemajú žiadne súčasné zranenia, Erik Karlsson bude sedieť v nasledujúcich dvoch zápasoch. Jeho dvojhry sa zastavili po nelegálnej kontrole proti Austinovi Wagnerovi z Los Angeles Kings. V nedeľu má nárok na návrat do Edmonton Oilers.
 
Anaheim neviedla do prerušenia na veľkej hre, pričom prehrali svoje posledné 3 zápasy na ceste. Od dnešného dňa Anaheim sedí v prvej pozícii Wild Card s 43 bodmi, iba štyri body za prvým miestom Calgary Flames.
 
Anaheim môže skákať späť na najmenej tretie miesto s výhrou nad Sharks a Vegas stratou Colorado v regulácii. San Jose bude bez obhajcov, Erik Karlsson kvôli dvojakému pozastaveniu pre vysoký zásah do Los Angeles Kings dopredu v ich poslednej hre pred prestávkou.
 
Zatiaľ čo naše súperenie so San Jose je trochu krotké v porovnaní s tým s Los Angeles, rivalita Kalifornie vždy robí pre zábavné zápas. Pokiaľ Anaheim môže obsahovať veľké zbrane San Jose a hrať šikovnú hru, Ducks sa môžu dostať späť do stĺpca výhier pred tým, ako čelia inému pacifickému divízii v Arizone Coyotes na domácom ľade v sobotu večer.
 
Anaheim Ducks Player Watch - Ondrej Kase: Nedávno zlyhal Anaheim Ducks zjavný nedostatok priestupku, Ondrej Kase ho roztrhol. On je len pár bodov plachý priemerovanie bod za hru. Ak chlapci chcú dnes večer znovu zapáliť zločinu, začne to s mladou Kase.
 
San Jose Sharks Player to Watch - Timo Meier: Už len 22-ročný mladý pravý kríž bol v tomto roku jedným z najlepších výrobcov žralokov. Je zriedkavé, že sa jeho meno nenachádza v zázname.
 
Hrajte s emóciami, ale nenechajte sa dostať to najlepšie z vás: Na prvých dvoch stretnutiach tejto sezóny, Anaheim vzal veľa sankcií. To naozaj nie je príliš prekvapujúce, pretože máme tendenciu byť jedným z viac penalizovaných tímov v lige, ale proti rýchlemu, nebezpečnému trestnému činu pod vedením chlapov ako Evander Kane, Timo Meier a Logan Couture, tresty môžu byť veľmi nákladné.
 
Nájsť spôsob, ako znovu sparkovať trestný čin: Pokiaľ ide o trestný čin, dva, 1-gólov úsilie a byť shutout na ukončenie cesty výlet sú trochu týkajúce sa zvažovať Anaheim mal štyri plus góly v šiestich svojich desiatich zápasov v decembri. Každý tím má svoje sklony, ale jeho to bolo v tejto sezóne preukázané, že jedna alebo dve góly hry to vždy neredukujú. Anaheim musí nájsť spôsob, ako sa dostať k niekedy nekonzistentnému Martinovi Jonesovi skoro.
 
Vykonajte svoj výskum: Pokaždé, keď skočíte do žralokov infikovaných vôd, je dobré robiť svoj výskum. Anaheim Ducks potrebuje vedieť, na čo sú proti. Žraloky sú iba jeden bod pred kačicami v stávke a ak chcú mať úspešný projekt v Shark Tanke, musia študovať správanie svojho súpera.