Váš nákupný košík je prázdny!

Tkachuk, plamene pripravené odviesť teplo na Západnej konferenci

24/07/2017 0
TORONTO - Matthew Tkachuk a Calgary Flames sa pozerajú na to, čo minulý rok Nashville Predators urobili ako motiváciu pre to Dresy Calgary Flames na hokej, čo dúfajú, že dosiahnu v tejto sezóne. Nashville sa dostal do Stanley Cup Playoffs ako druhá divoká karta zo Západnej konferencie a postupovala do finále Pohára.
 
"Všetci sme videli, čo Nashville robil minulý rok, stačí len ísť na útek," uviedol vo štvrtok Tkachuk 19-ročný vo výročnej Smashfest Charity Ping-Pong Challenge. "Dúfajme, že sa nám to podarí už v tomto roku, už nemôžeme premýšľať o play-off, ale pre nás sme nemali začiatok, ktorý sme chceli minulý rok, takže v tomto roku potrebujeme lepší štart. Minulý rok trochu pruhovaný, ale tento rok, ak budeme hrať dôslednejšie, mali by sme mať dobrý tím a urobiť dobre. "
 
Plamene boli 28 novembra 2008 na 10-13-2 a neboli na playoff mieste. Oni sa zotavili, aby získali prvú divokú kartu, ale boli zapletený Anaheim Ducks na západnej konferencii prvého kola.
 
Tkachuk, ktorý je čiernym šampiónom v roku 2016 v NHL Draft, bol v Calgary na začiatku noci ako 18-ročný. Forward mal 48 bodov (13 gólov, 35 asistencií) v 76 zápasoch ako nováčik, ale spôsob, ako skončila sezóna, zanechala v ústach zlú chuť.