Váš nákupný košík je prázdny!

Súkromie a bezpečnosť

Vitajte v našom internetovom obchode. Naším cieľom je, aby ste sa cítili pohodlne s využitím našich webových stránok pri nakupovaní vo vašom miestnom obchode. Kedykoľvek zakúpite produkt (y) z našich webových stránok, berieme problém bezpečnosti vážne. Zakaždým, keď zadávate číslo svojej kreditnej karty, informácie o fakturácii a zasielaní pri nákupe, použijeme technológiu Secure Sockets Layer (SSL), ktorá zabraňuje zablokovaniu informácií.

Náš záväzok k ochrane osobných údajov

Vaše súkromie je pre nás dôležité. Ak chcete zachovať vaše súkromie bezpečnejšie, poskytneme vám toto upozornenie, ktoré vysvetľuje naše online postupy v oblasti informácií a možnosti, ktoré môžete urobiť o spôsobe zhromažďovania a používania vašich informácií. Aby bolo toto oznámenie ľahko zistiteľné, sprístupníme ho na našej domovskej stránke a na každom mieste, kde môžu byť vyžiadané osobné informácie.

Informácie, ktoré zhromažďujeme:
Toto oznámenie sa vzťahuje na všetky informácie zhromaždené alebo predložené na našej webovej stránke. Na niektorých stránkach si môžete objednať produkty, podať žiadosti a zaregistrovať sa na prijímanie materiálov. Typy osobných informácií zhromaždených na týchto stránkach sú meno, adresa, e-mailová adresa, telefónne číslo, informácie o kreditnej / debetnej karte. Na niektorých stránkach môžete odosielať informácie o iných osobách. Ak napríklad objednáte darček on-line a chcete ho poslať priamo príjemcovi, budete musieť odoslať adresu príjemcu. Za týchto okolností sú typy zhromaždených osobných údajov Meno, adresa, telefónne číslo.

Spôsob, akým používame informácie:
Používame informácie, ktoré ste uviedli o sebe pri objednávke len na dokončenie objednávky. Tieto informácie nezdieľame s externými stranami okrem prípadov, ktoré sú potrebné na dokončenie objednávky. Používame informácie, ktoré poskytnete o niekom inom, keď objednávame iba na odoslanie produktu a na potvrdenie jeho doručenia. Tieto informácie nezdieľame s externými stranami okrem prípadov, ktoré sú potrebné na dokončenie objednávky. Používame neidentifikovateľné a súhrnné informácie na lepšiu konštrukciu našich webových stránok a zdieľanie s inzerentmi. Napríklad môžeme povedať inzerentovi, že X počet jednotlivcov navštívil určitú oblasť na našich webových stránkach, alebo že Y počet mužov a počet žien vyplnil náš registračný formulár, ale nezverejnili by sme nič, čo by bolo možné použiť na identifikáciu Týchto jednotlivcov. Nakoniec nikdy nepoužívame alebo neposkytujeme osobné informácie, ktoré nám boli poskytnuté online, spôsobom, ktorý nesúvisí s tým, ktoré sú opísané vyššie, bez toho, aby ste tiež poskytli možnosť zrušiť alebo inak zakázať takéto nesúvisiace použitie.

Náš záväzok k bezpečnosti údajov

Aby sme zabránili neoprávnenému prístupu, zachovali presnosť údajov a zabezpečili správne používanie informácií, zaviedli sme vhodné fyzické, elektronické a riadiace postupy na ochranu a zabezpečenie informácií, ktoré zhromažďujeme online.

Ako môžete pristupovať alebo opraviť svoje informácie:
Prístup k dokumentom môžete skontrolovať prostredníctvom všetkých našich osobných údajov, ktoré zhromažďujeme online a udržiavať ich zaslaním písomnej žiadosti na adresu uvedenú na stránke Info. Tento postup používame na lepšiu ochranu vašich informácií. Môžete opraviť faktické chyby vo vašich osobne identifikovateľných informáciách odoslaním žiadosti, ktorá dôveryhodne zobrazuje chybu. Aby sme ochránili vaše súkromie a bezpečnosť, podnikneme aj primerané kroky na overenie vašej totožnosti pred udelením prístupu alebo vykonaním opráv.

Ako nás kontaktovať:
Ak máte ďalšie otázky alebo obavy týkajúce sa týchto pravidiel ochrany osobných údajov, pošlite nám e-mail alebo kontaktujte našu zákaznícku službu online.