Váš nákupný košík je prázdny!

San Diego čajok klinček mieste v play-off Calder Cup

17/04/2019 0
Anaheim Ducks AHL pobočka, San Diego čajok, majú kvalifikáciu pre Calder Cup Playoffs a bude, dúfajme, že hlboký beh pre pohár.
Prvýkrát za niekoľko rokov, Anaheim Ducks vynechal Stanley Cup Playoff o míľu, takže veľa fanúšikov sklamaní. So zmenou na obzore sa naše zameranie presunulo na pobočku AHL, čajovňu San Diego. Potom, čo v minulej sezóne sotva minul na play-off, 2018-19 bolo ich sezónou, aby si spravili svoje chyby a urobili tlak na play-off Calder Cup.
 
Potom, čo prehral s San Jose Barracuda v regulácii 10. apríla, však, ich strela na play-off visel v rovnováhe. Jedna z dvoch situácií je potrebná na to, aby si vytvorili playoff spot. Gulls by museli poraziť Tuscon Roadrunners v ich prvej z dvoch hier, alebo Colorado Eagles by musel prísť na San Jose Barracuda. Ak by prehráli a orli by vyhrali, mali by chýbať play-off pre druhú sezónu v rade.
 
Bohužiaľ, potom, čo urobil statočnú snahu vyhrať proti Roadrunners, Gulls prehral v predĺžení. Našťastie pre nich, skôr vo večerných hodinách, Colorado Eagles prehral s San Jose v regulácii, čo umožňuje čajky oficiálne klinovať miesto v play-off Calder Cup.
 
V sobotu, počas ich back to back v Tuscon, San Diego skončil svoju sezónu s 4-3 víťazstvo proti Roadrunners. S 80 bodmi v 69 zápasoch v základnej sezóne skončia na treťom mieste v divízii Tichomoria a budú čeliť svojim protivládnym súperom, San Jose Baraccuda v prvom kole play-off.
 
formát pre play-off Calder Cupu je trochu odlišný od štandardného formátu Stanley Cup PlayOffs, na ktorý sme zvyknutí. V prvom kole play-off Calder Cupu, divízneho semifinále, hrajú tímy v najlepšom z piatich formátov. Ak postúpia do druhého kola, odtiaľ ďalej dopredu, formát sa potom vráti späť k najlepším zo siedmich.
 
Keď sa San Diego Gulls stretnú v San Jose Baraccuds v prvom kole, hry 4 a 5 sa budú hrať iba v prípade, že to bude nevyhnutné. Prvý tím, ktorý vyhral tri zápasy v sérii, postúpi do ďalšieho kola. Gulls majú výhodu v domácom ľade v prvých dvoch zápasoch, ktoré by im mohli pomôcť.