Váš nákupný košík je prázdny!

Pravidlá vrátenia

Vitajte v našej on-line továrni. Ponúkame všetky najnovšie produkty a sú prevážne dodávané cez Express Mail Service. Uistite sa, že meno príjemcu, dodacia adresa a telefónne číslo sú správne, inak nie sme zodpovední za vašu stratenú zásielku.
Zrušiť pravidlá objednávky
    
Ak chcete svoju objednávku zrušiť, kontaktujte zákaznícky servis po objednaní do 6 hodín, kým sa zásielka (-y) odosiela. Ľutujeme, že nemôžeme zrušiť objednávku, keď je balík na ceste. Ďakujeme vám za pochopenie. Ak trváte na zrušení objednávky, dodržujte naše pravidlá vrátenia.
Pravidlá vrátenia
    
Ak chcete vrátiť svoje položky, obráťte sa na náš zákaznícky servis do troch dní, kedy ste ich dostali. Pri kontaktovaní nášho zákazníckeho servisu uveďte svoje meno a e-mail s objednávkou. Všetky položky vrátenia musia zachovať svoj pôvodný stav, najviac opotrebované, zmenené alebo umyté, pričom všetky značky sú pripojené. A musíte zaplatiť poplatok za vyzdvihnutie, poplatok za prepravu a manipulačný poplatok.
Pravidlá výmeny
    
Ak chcete vymieňať rozdielnu veľkosť alebo farbu do troch dní, kontaktujte nás s vaším menom a e-mailom s objednávkou. Ak chcete vymieňať iné štýly, musíte zaplatiť cenové rozpätie. Tiež musíte kontaktovať našu zákaznícku službu, pomôžu Vám.Všetky výmenné produkty si musia zachovať svoj pôvodný stav a nie sú opotrebované, pozmenené alebo umyté, pričom všetky značky sú pripojené. Musíte zaplatiť poplatok za znovuzískanie, poplatok za prepravu a manipulačný poplatok.

Aby ste zaistili vaše pohodlie, uistite sa, že ste si uchovali informácie o objednávke. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.