Váš nákupný košík je prázdny!

od ktorého sa neočakáva súťaž o titul, si vyžaduje niekoľko rôzn

31/10/2019 0
Každý tím NHL prechádza procesom prestavby, najmä preto, že v dôsledku výluky v rokoch 2004 - 2005 bol zavedený strop platov. Je to presne tak, ako to má fungovať strop a návrh v tejto veci: dobré tímy platia (a často preplatia) svojim hviezdnym hráčom počas okienka sporu, aby udržali skupinu pri svojich prvočíslach. Vzdávajú sa dobrého budúceho majetku, ako sú vysoké výbery návrhov a sľubné vyhliadky na „výherné“ kúsky, ktoré im môžu okamžite pomôcť.
 
Potom títo hlavní hráči zasiahli krivku starnutia a začnú klesať, zatiaľ čo sú stále dobre platení. Chýbajúce vysoké výbery návrhov a dobré vyhliadky znamenajú, že tímy nemôžu nahradiť talent, pretože hráči starnúcimi hráčmi pomaly vykrvácajú. Nakoniec (aspoň trochu odborne spravované tímy) tieto minulé tímy s najlepším výberom používajú svoje vysoké ťahy a získavajú aktíva na porazenie starej gardy. Cyklus začína znova.
 
Anaheim Ducks v súčasnosti spadajú do kategórie prestavby. No, menej prestavba a viac „prepracovanie“. Aký je rozdiel? Pre väčšinu je úplná prestavba franšízou, ktorá končí v rebríčku a zároveň predáva všetok dobrý majetok, ktorý majú v budúcnosti.
 
Kačice v minulej sezóne zaznamenali iba druh zdola, v roku 2019 sa umiestnili na deviatom mieste, ich najvyšší výber od 10. v celkovom vstupnom návrhu na rok 2014 a získali, čo dúfajú, že Bob Murray a Co. budú tímovou elitou tímu číslo jedna. v blízkej budúcnosti v Trevor Zegras.