Váš nákupný košík je prázdny!

Pittsburgh tučniaky Phil Kessel obchod povesti a Arizona Coyotes

22/05/2019 0
Zdá sa, že asi v tomto čase každý rok, odkedy ho získali, Phil Kessel obchod povesti držať hlavu cez ľadovú plochu PPG Paints Arena v Pittsburghu.
 
Tentokrát povesti môžu mať určitú platnosť. Zdá sa, že generálny manažér Jim Rutherford je otvorenejší k obchodovaniu so svojou hviezdou 31-ročného pravého krídla, aby hľadal nové pastviny. Bolo oznámené, že tréner trénera Mike Sullivan unavuje Kesselove kúzla a urobil všetko, čo bolo v jeho silách, aby udržal tím spolu. Tam boli dokonca špekulácie, že Kessel a Evgeni Malkin nevideli z očí do očí.
 
Existuje mnoho tímov, ktoré by radi pridali overeného strelca (aj keď je to bolesť) do ich zoznamu. Najviac si myslia tímy, ktoré potrebujú bodovanie.
 
Rovnako ako Arizona Coyotes. Hovorí sa, že Kessel sa pripojil k svojmu bývalému asistentovi trénera Rickovi Tocchetovi (ktorý bol v Pittsburghu) nie je stará správa. O vlaňajšom júni sa hovorilo, ale nič sa nestane. Môžu byť Coyotes, ktorí boli v NHL hrozným 28. bodom v skórovaní len 2,55 gólov na zápas, pri pohľade na pridanie talentovaného útočníka?
 
Tentokrát sa pravdepodobnosť zdá byť o niečo pravdepodobnejšia, keď Arizonský klub stráca play-off o štyri body. Colorado Avalanche skončil silne, aby si vzal posledný bod divokej karty. Čo generálny manažér John Chayka z Coyotes musí myslieť, je ... čo by to bolo presvedčiť Kessel, aby prišiel do Arizony? A aké aktíva by Chayka musela vzdať, aby ho dostala?
 
Ak Kessel má Coyotes na svojom zozname tímov, ktoré by prijal obchod, potom kto by mohol ponúknuť Yotes pre služby Kesselu?
 
Jedným z návrhov by mohla byť ponuka pravého krídla pravého krídla a pravého krídla Richarda Panika. Fischer ukončil dva roky svojej základnej zmluvy a 1. júla budúceho roka bude obmedzeným agentom. Ak by bol podpísaný, očakáva sa, že získa zvýšenie a dlhodobejšiu zmluvu v rozpätí 2-3 miliónov dolárov. Panik je neobmedzený slobodný agent av závislosti od toho, s kým hovoríte, môže alebo nemusí byť v budúcich plánoch tímu Arizona.
 
Fischer je len 22-ročný a nemá urážlivý pokrok. Na 6 stôp-2 a 214 libier, on je len typ hráča, ktorý by sa zmestil do pekne v Pittsburghu. Nespálil tabuľku s iba 29 gólmi a 25 asistenciami za 54 bodov v 157 hrách. Má len 0,34 bodu na priemer hry. Vďaka svojej veľkosti je dobrý obranný hráč a môže naraziť do siete. Kojoti dúfali, že by sa mohol vyvinúť na hráča typu power forward, ktorý by sa mohol podobať Shane Doan.
 
Panik, 28-ročný, dokončil svoj dvojročný kontrakt vo výške 5,6 milióna dolárov a mohol tiež pomôcť tučniakom s jeho fyzickým štýlom hry, ako aj nadpriemerným trestným vrahom. On uložil 22 gólov a 30 asistencií pre 52 bodov v 110 hrách s Coyotes. To predstavuje 0,47 bodu na priemer hry. Je to dobrý hráč s 51,8% Corsi-for a +2,6 relatívnym Corsi.
 
Teraz, ak by to nestačilo na láskavosť tučniakov, potom si Coyotes ponechajú 14. celkový výber v NHL návrhu.