Váš nákupný košík je prázdny!

Kačice sa dostanú do polovice bodu výstavnej hry s množstvom otá

24/09/2018 0
Čas na dosiahnutie rýchlosti v novom rýchlostnej hre Ducks je po ruke. Po zápase v pondelok s Coyotes v centre Honda Dresy 2018 Anaheim Ducks pánske na hokej, Ducks hrajú hostiteľa Kings v stredu a navštíviť Cavernous hranice Staples Center budúcu sobotu.
 
Tréner Randy Carlyle uviedol, že posledné dve výstavy budú pre pravidelného otvárača sezóny proti žralokom v San Jose. Očakáva sa, že v dvoch hrách proti kráľom budú hrať iba hráči určení pre súpis otvorenia noci kačiek.
 
Po následných porážkach žralokov na otvorenie výstavnej hry sa zdá, že Ducks potrebujú všetku prácu, ktorú by mohli získať skôr, než im čelia skutočne. Je ťažké posúdiť účinnosť tímu, keď jeho zostava pozostáva zo zmesi veteránov a mladých ľudí, ale kačice často vyzerali nespojene.
 
"Tréneri nemajú čas," povedala Carlyle. "Najlepšia vec, ktorú možno povedať, nie je to, že sme panickí z toho, čo sa práve objavilo. Vidíme rast. Vieme, že to trvá, keď máme 23 chlapcov, a v tomto prípade 50-niečo chlapci (v tréningovom tábore), pochopili jemné veci, ktoré prebiehajú a robia to. "
 
Obraty a defenzívne poruchy narušili Carlyle. Spojenie medzi obhajobou kačiek a ich útočníkmi nebolo tak silné, ako bolo potrebné, ale asi veľa z nich malo čo do činenia s ich patchwork lineups počas strát 4-1 a 7-3 pre žralokov.
 
Nie všetky klapky môžu byť pripevnené na jednej pozícii v zostave alebo na vyhliadkach. Bolo veľa viny okolo, nie to, že by Carlyle na každú osobu na základe postavenia alebo mena. On však hovoril s určitými špecifikami, keď kritizoval kačaciu hru.
 
"V neutrálnom ľade sme oveľa agresívnejší," povedal. "Náš neutrálny ľad bol jedným z našich najsilnejších Hokejove dresy zápasov v posledných dvoch hrách, pokiaľ ide o hranie systému, do ktorého sme vykonali miernu zmenu. Zistili sme, že sme dokázali premeniť niektoré puky a dať si nejaký prechod.