Váš nákupný košík je prázdny!

Erik Karlsson obchod s Pacific Division je veľmi blízko

30/08/2018 0
Počas celého leta, NHL a jeho fanúšik boli na Erik Karlsson Watch. Kde bude pristáť a koľko rozhovorov zúri s fanúšikmi Hokejove dresy, ktorí sa snažia zistiť, či sa čiapka dotkne a vyhliadky môžu pracovať pre svoje tímy. Keď sa blížime ku augustu, môžeme konečne dostať odpoveď a nie jej Anaheim Ducks.
 
Želám si a dúfam, že celé leto, že Anaheim Ducks GM Bob Murray má niekoľko trikov v rukáve. Že by dal ligy na výpoveď získaním najväčších obranných rýb na rybníku, aby sa kačice dostali na vrchol. Ak sa má táto správa uveriť, potom to vyzerá ako Murray vzal svoju tyč a navijak a odišiel domov.
 
Eklund mal včera Kevin Allen z USA Today na svojom podcastu. Počas podcastu, ktorý môžete počúvať a prečítať tu: Allen upustil túto bombu. "Záver niekoľkých generálnych manažérov spočíva v tom, že dohoda Karlsson sa uskutoční v najbližších dňoch."
 
Spýtal sa ďalších tímov, ktoré väčšinou počul o Vancouveru, Vegas a San Jose. Ak je to tak, tak sa pozrime na to, ako sa to rozpadá a čo je dôležitejšie, čo to znamená pre Anaheim Ducks.