Váš nákupný košík je prázdny!

Čo by mali robiť Jets z Logan Stanley?

23/05/2017 0
Logan Stanley nie je najhorším hráčom v roku 2016 NHL Entry Draft dlhý záber. Mohol to byť najhorší prvý okruh, ale rozhodne nie je ten najhorší hráč. Teraz, keď je zdravý a hrá sa znova na Windsor Spitfires, je potrebné položiť si otázku: čo môžu fanúšikovia Jetsu urobiť pre hráčov, ktorí nie sú hrozní, ale boli prepracovaní príliš vysoko pre svoje zručnosti? Odpoveď pravdepodobne nie je veľa v tomto bode.
 
Stanley je to, čím je: môže byť slušným obrancom a nepochopením. Pridajte k tomu skutočnosť, že mal dlhý prepustenie z dôvodu zranenia a potom, že Spitfires bol vylúčený v prvom kole a nebol hral v hokeji od 17. januára. Chýba po celú dobu znamenala, že musel dostať späť do herného tvaru Bez schopnosti hrať v skutočnej hre po celé mesiace.
 
Stanley nebol strašný v Memorial Cupu, ale nebol presne to, čo by tím chcel v prvom kole. Keď bol vybraný, bol vnímaný ako projekt, niekto, kto potreboval vylepšiť mnohé časti svojej hry, aby sa stal obrancom NHL. Pravdepodobne by nemal byť prijatý v prvom kole, ale bol preto, že je veľký. Každý tím si myslí, že sa môžu obrátiť na ďalšiu bitku, obrovský obranca v juniore do ďalšieho Zdena Chara a nikto sa nepodarilo. Nie je to Stanleyho chyba, ak sa nestane hráčom, ktorý si Jets myslel, že bude, keď ho navrhli; Existuje len jedna Chara a to nie je Stanley. Dúfajme, že Stanley sa naďalej zlepšuje a preukazuje viac pohľadov na útočnú stránku hry. Ak nemá, je tu ešte šanca, že bude aspoň hrať v NHL na pár zápasov.