Váš nákupný košík je prázdny!

Chicago Blackhawks 'obranná podpora a kedy by mal prísť

13/08/2017 0
Modrá línia Chicago Blackhawks je pravdepodobne v najslabšom stave v určitom čase, čo vedie k otázke, kedy by sa mala očakávať možná podpora
 
Keď generálny manažér Chicago Blackhawks Stan Bowman poslal obrancu Niklasa Hjalmarssona do Arizony v júni, okamžite sa obával o stav modrej línie tímu ako celku. Koneckonců, Hjammer viac alebo menej slúžil ako obranca č. 1 cez plány sezóny 2016-17, zatiaľ čo Duncan Keith a Brent Seabrook bojovali.
 
Sľubný mladík Connor Murphy získal v tomto obchode Hjammer a očakáva sa, že v Chicagu dostane päť minút na najvyššiu rýchlosť (hlavne preto, že hral na vrchole párov s Coyotes). To však neurobilo veľa úsilia o obavy smerujúce do roku 2017-18.
 
Vidíte, obrany Blackhawkov by vyzeralo dosť hlboko Dresy Chicago Blackhawks na hokej, aj keby bol Hjammer stále na zozname. Mohli by ste ho mať - možno zranenie alebo dvaja z vážnej kariérnej dráhy - spolu so starnutím a spomaľovaním Keitha a Seabrooka. To by boli vaše prvé tri. Nahraďte Hjammera Murphym a to sú vaše aktuálne tri najlepšie.
 
Okrem toho máte aj Michal Kempny, ktorému nebol dôveryhodný tréner Joel Quenneville minulú sezónu. Tiež máte Gustava Forslinga, ktorý sa minulý rok odrazil medzi NHL a AHL a mohol naozaj niesť, aby dal nejakú váhu. Máte Michal Rozsival, ktorý úžasne zatiaľ neodišiel. Máte Jan Ruttu, ktorý nehral severoamerický hokej. A máte Jordan Oesterle, ktorý nikdy nevidel rozšírený čas NHL.