Váš nákupný košík je prázdny!

Boky počítajú s lepším zdravím, šťastie pre seba, Bruins

20/08/2018 0
David Backes očakáva, že veci budú pre seba a Boston Bruins úplne odlišné v tejto sezóne Hokejove dresy.
 
"Mali sme mnoho zranených zranení, veľa času, ktoré sme si zmeškali, to bol typ jednorazových udalostí," uviedla 34-ročná futbalista v stredu medzi zápasmi v Da Beauty League, 4-na-4 letnej ligy hráči so spojením do Minnesoty. "Takže sa teším na celú sezónu, dostanem sa do zákopov, dostanem sa do niektorých zápasov a hlboko sa dostanem do play-offu [Stanley Cup].
 
"Niet pochýb o tom v mojej mysli, dal som na to peniaze, že tento rok je lepšie."
 
Backes minul minulú sezónu 25 zápasov, z toho 17 z dôvodu divertikulitídy, čo je zápal pozdĺž stien čreva a následná operácia na odstránenie 10 centimetrov jeho hrubého čreva. Bol prerušený tri zápasy 7. marca kvôli rušeniu proti Detroit Red Wings vpred Frans Nielsen a vynechal päť zápasov potom, čo dostal rez 17. marca proti Tampa Bay Lightning.
 
Povedal, že takéto veci sa v tejto sezóne nezopakujú.
 
"Uviedol som to v perspektíve," povedal Backes, ktorý má 33 bodov (14 gólov, 19 asistencií) v 57 zápasoch. "Máte chirurgickú operáciu hrubého čreva - to sa nestane v tomto roku Šanca povedať, že si svoju nohu znížiť o korčuľovanie, ktoré sa nestalo za 12 rokov (ako NHL playe) Suspenzia, nikdy sa nestalo.
 
"Takže všetky tie veci sa len dejú v priebehu jednej sezóny - moje peniaze nie sú v tomto roku."
 
Bruins sa zaoberal zraneniami ostatných kľúčových hráčov, vrátane stredísk Patrice Bergeron (zlomená noha, spodná časť tela) a David Krejci (späť, horná časť tela), ktorí zmeškali 18 zápasov. Napriek tomu skončili druhý v atlantickej divízii a východnej konferencii s 112 bodmi, jeden za Tampa Bay Lightning. Boston prehral v Tampa Bay v piatich zápasoch na druhom kole Východnej konferencie.
 
Jeden rozdiel, ktorý môže počítať s touto sezónou, je mať nových spoluhráčov. Forwards Riley Nash, Tim Schaller a Austin Czarnik odišli ako voľní agenti, rovnako ako obranca Nick Holden. Vpred Rick Nash je neobmedzený voľný agent nerozhodnutý, či bude pokračovať vo svojej NHL kariére. Forward Brian Gionta nebol opätovne podpísaný. Boston podpísal dopredu Chris Wagner a Joakim Nordstrom a obranca John Moore.
 
Okrem týchto dodatkov povedal Backes, že Bruins sa bude pozerať na mladých hráčov Dresy Boston Bruins na hokej, ktorí sa v minulom roku posilnili, aby tak urobili znovu.
 
"Je to príležitosť, aby sa títo ľudia dostali do tímu a využili ich mladosť spolu so skúsenosťami, ktoré máme ešte stále, a obrátili sa k lepšiemu tímu a získali viac hier za hlbší beh," povedal vpred, ktorý vyrastal v Spring Lake, Minnesota. "To je cieľ."