Váš nákupný košík je prázdny!

Antti Raanta, OT brankár Arizona Coyotes na piatu priamu výhru

05/11/2018 0
GLENDALE - Arizona Coyotes (7-5-0) sa umiestnili na sedadle vodiča pre štyri hry.
 
V piatok to bolo skôr ako kojoti viseli na dvere batožinového priestoru. Ale tak či onak, dostali sa do cieľa, vyhrali si svoj piaty rovný zápas s prekvapeným víťazom Michaelom Grabnerom, 4-3, cez Carolina Hurricanes.
 
"Nie sú to všetci víťazia Oscara," povedal Brad Richardson. "Bolo to veľmi škaredé. Ale vytiahli sme to, takže je to dobrá vec. Rozhodne sme sa držali pre drahý život, dostali sme sa nadčas a potom sme vyhrali. Takže to vezmeme. "
 
Arizona dosiahla výkyv 51-25, čo znamenalo tak najvyšší počet povolených záberov v tejto sezóne, ako aj najmenší počet záberov, ktoré tento rok získal pre Coyotes. Toto napriek tomu, že vyšiel z brán horúce s tromi gólmi v rozpätí 3:45 v prvom období, aby to bolo 3-0.
 
Coyotes získal prvé góly od Richardsona (stenograficky), Brendana Perliniho (na Power Play) a Nicka Cousinsa (dokonca aj sily), ale v druhom období sa vzdali cieľa bývalému Coyoteovi Jordanovi Martinookovi, ktorý mal 3-1 lead do prerušenia. Hurikány zaznamenali v treťom štvrťroku a 14:22 v treťom mieste, aby ho zviazali s gólmi od Andrei Svechnikova a Jordana Staala, a to nútilo OT.
 
Grabner zaznamenal na krmivu od Cousins ​​v 1:17 v extra rám, a Coyotes sa pohyboval na 5-0 tejto sezóny, keď vedie po dvoch obdobiach.
 
"Nechceme sa rozpadnúť, čo je pekné," povedal Tocchet. "Minulý rok ... pravdepodobne by sme sa rozpadli. Najmä v prvej polovici roka. "
 
"Myslím, že by ste mohli na lavičke povedať, že sme naozaj nepanikli," povedal Grabner. "To bolo pekné vidieť a samozrejme dve body sú najväčšou časťou, ktorú sme tu dostali."
 
Raanta sa vzdal troch gólov, ale stále utrpel 48 šetrí. Bolo to veľká časť úspechu Coyotes v piatok, keďže on a záložný brankár Darcy Kuemper boli každý rok celá sezóna. Raantovo úsporné percento sa zlepšilo na .928 vo výhre.