Váš nákupný košík je prázdny!

2017-18 tím NHL Preview: Arizona Coyotes

10/09/2017 0
BRIGHTON, Mass - Diskusná úroveň vyústila do posledného dňa medzi generálnym manažérom Bruins Don Sweeney a JP Barry, agentom pre Davida Pastrnaka, ale nezdalo sa, že lopta sa pohybovala veľmi jedným smerom s týždňom otvorenie tréningového tábora.
 
Bruins urobili pár ponúk, ktoré prišli na 6 miliónov dolárov za rok na dlhodobý obchod Hokej obchod. Barry predložil Bruinsovi ponuku na konci minulého týždňa počas ôsmich rokov, o ktorom sa predpokladá, že dosiahla najmenej 8 miliónov dolárov za. Existuje teda veľká medzera medzi B a kľúče, 21-ročný starý voľný agent, ktorý minulú sezónu vypukol 34 gólov a 70 bodov.
 
"Status quo tam," povedal Sweeney na začiatku tábora nováčikov vo štvrtok ráno. "JP a ja naďalej hovoríme a budeme naďalej hovoriť a nájsť dohodu v určitom okamihu. Neexistuje však žiadny časový harmonogram a nič sa naozaj rozšírilo iba o povahu rozhovorov. "
 
Sweeney dodala, že stále verí, že obidve strany sú odhodlané držať číslo 88 v Bostone z dlhodobého hľadiska. "Z tohto hľadiska sa nikdy nevyskytla žiadna odchýlka, od organizácie alebo od hráča, ani inak. [Potrebujeme] nájsť dohodu, ktorá funguje. "
 
Je zrejmé, že stále existuje šanca, že kratšia mostná dohoda sa stane možnosťou, ak sa obe strany jednoducho nedokážu dohodnúť na dlhodobej zmluve, ale neexistujú žiadne náznaky, ktoré by boli pre hráčov alebo tím požadované.
 
Po začatí začínajúceho tábora B začína naliehavosť s táborom NHL o týždeň ďaleko a Pastrnak očakáva, že bude jedným z veľkých útočných katalyzátorov na B spolu s vedúcim strelcom Bradom Marchandom. Bruins sú stále takmer dva týždne od 18. septembra predseason opierka proti Montreal Canadiens v Quebec City. To bude vtedy, keď Pastrnak skutočne začne spadnúť za Dresy Arizona Coyotes na hokej svojich spoluhráčov, ak obidve strany nemôžu v priebehu nasledujúcich 10 dní vyraziť.